Kontakt

Hotell Blå Blom
Odelbergs väg 5A
134 40 Gustavsberg

08-574 112 60

bokning@blablom.se
reception@blablom.se

Kommunalt – länk till sl.se

Busshållsplats Vattenhjulet
Buss 474

Hitta hit – Google Maps

Vi finns i Gustavsbergs Hamn!
Vänligen hämta parkerings-tillstånd i receptionen för gratis parkering.

Ragnar Flink, VD
ragnar.flink@blablom.se
08-570 387 23
0730-41 64 19

Sofia Rosengren, Platschef
sofia.rosengren@skevik.se
08-570 387 22
0704-58 05 07

Bokning Hotell Blå Blom
bokning@blablom.se
08-574 112 60

Reception Hotell Blå Blom
reception@blablom.se
08-574 112 60

Sofia Rosengren, Bokningsansvarig (Skeviks Gård & Hotell Blå Blom)
sofia@blablom.se
08-570 387 22
0704-58 05 07

Ann Billström, Bokning
bokning@blablom.se
08-570 387 65

Katarina Holmqvist, Bokning
planering@blablom.se
08-570 387 87

Sofia Rosengren, Platschef (Hotell Blå Blom & Skeviks Gård)
sofia.rosengren@skevik.se
08-570 387 22
0704-58 05 07

Fredrik Helin, Kökschef (Hotell Blå Blom & Skeviks Gård)
koket@skevik.se
08-570 387 27
0704 41 66 14

Ragnar Flink, VD
ragnar@blablom.se
08-570 387 23
0730-41 64 19

Annika Klingberg, Ekonomi
annika@blablom.se
08-570 387 61

Ragnar Flink, VD
ragnar.flink@skevik.se
08-570 387 23
0730-41 64 19

Jenny Flink, Marknad
jenny.flink@skevik.se
0736-42 16 65